Biden, Manchin omówił rachunek wydatków społecznych po odrzuceniu U.

Biden, Manchin omówił rachunek wydatków społecznych po odrzuceniu U.

Biden, Manchin omówił rachunek wydatków społecznych po odrzuceniu U.

2/2 © Reuters. Prezes U. Prezydent Joe Biden i Senator Joe Manchin mówił o “Build Back Lepiej” Billa dziennie po tym, jak konserwatywny demokratyczny senator publicznie odrzucił plany spotkań społecznych prezydenta, powiedział Biały Doradca House w piątek.

“On (Biden) ma pewne zaufanie do tego (Bill), w tym dyskusje, które miał z senatora Manchin” Jared Bernstein, członek Białego Domu Rady Gospodarczych, powiedział w wywiadzie z CNN w piątek.

“Przewodniczący i senator Manchin – dzień po tym ogłoszeniu, gdzie senator powiedział, że nie mógł głosować na rachunek, jak to było – znów rozmawiali”.

Reuters wcześniej zgłoszono Ten Biden i Manchin nie działały żadnego znaczącego postępu w rozmowach po odrzuceniu planu Manchina wcześniej w grudniu, ale bydły zapewniły, że linie komunikacji były nadal otwarte i serdeczne. Biden powiedział dziennikarzom w tym tygodniu, że para nie mówiła od tego czasu.

Zrzucenie Manchina Izbuma Prawodawstwo, ponieważ jego wsparcie ma kluczowe znaczenie w Senatu, w którym Demokraci mają najszlachetny margines kontroli, a Republikanie są zjednoczeni w ich opozycji do rachunku. Większość lidera Senary Chuck Schumer powiedział, że Izba zagłosuje na pakiecie na początku 2022.

Move Manchina Manchina skłoniła bank inwestycyjny Goldman Sachs (NYSE: GS), aby obniżyć prognozy dla wzrostu gospodarczego USA. Odrzucenie rachunku Manchina zagroził Scuttle setki miliardów dolarów w finansowaniu na środki walki z zmianami klimatu i spełnieniem celów klimatycznych administracji Biden.

Manchin wyraził Dotyczy około wielu propozycji w Bidenowym sygnaturze krajowej polityki krajowej, w tym wielu propozycji klimatycznych i rozszerzania miesięcznych płatności kredytowych podatku od dzieci.

Biden powiedział dziennikarzom po odrzuceniu Manchina, że ​​on i Senator “zamierzali zdobyć coś” w sprawie prawodawstwa.

U.

.