BNP Paribas, Citigroup Set 7 lutego Data powrotu do biura dla pracowników U.. Reuters

BNP Paribas, Citigroup Set 7 lutego Data powrotu do biura dla pracowników U.. Reuters

BNP Paribas, Citigroup Set 7 lutego Data powrotu do biura dla pracowników U.. Reuters

2/2 © Reuters. Plik Plik: Logo BNP Paribas jest widziany poza biurem bankowym w Nantes, Francja, 16 lipca 2020. Reuters / Stephane Mahe / Plik Zdjęcie 2/2

przez Davide Barlusia i Mehnaz Yasmin

Nowy Jork (Reuters) -Citigroup powiedział personelowi w obszarze New York Tri-State, aby rozpocząć powrót do biura od 7 lutego, podczas gdy BNP Paribas (OTC: BNPQY) kieruje się taką samą datą dla pracowników USA po niedawno odkładając swoje plany powrotu do biura o prawie miesiąc z powodu wariantu Omicron.

Firmy uliczne

były jednym z pierwszych, którzy zachęcają personel do powrotu do biur, ale zimowa fala zakażeń Covid-19 napędzana przez Omicron zmusiła wiele do przemyślenia https://www.reuters.com/business/corporate-america- Revamps-Back-To-Office-Plans-Omicron-Groźby-2022-01-11 Ich plany i przeglądaj swoje polityki szczepień w ostatnich tygodniach.

“Z tym, co stało się z Omicronem, chcieliśmy wrócić w bardziej konserwatywny tryb. Mamy tylko ludzi w biurze, jeśli istnieje potrzeba krytyczna biznesowa, aby być “, powiedział Kevin Abraszek, szef wymiany HR i transformacji w BNP Paribas w Nowym Jorku.

Citigroup (NYSE: C), który wysłany personel W swoim biurze New York Metro Region Home w połowie grudnia jako rozprzestrzenił się Omicron, poprosił personel, aby przygotować się do powrotu do biura, począwszy od 7 lutego, osoba znana z materią opowiedziała Reuters w piątek.

w innych lokalizacjach, Plany powrotne do biur są nadal na pauzie, a bank będzie nadal monitorować dane, ta sama osoba powiedziała. Personel będzie oczekiwać w co najmniej dwóch dni w tygodniu, podobnie jak jego polityka przed świętami.

Citigroup powiedział, że w tym miesiącu pracownicy nas, którzy nie byli zaszczepiani przeciwko Covidowi do 14 stycznia. Zwolnienie i zakwaterowanie.

BNP Paribas, który zatrudnia prawie 14 000 osób w Stanach Zjednoczonych, spodziewają się, że pracownicy USA pracują co najmniej jeden dzień w biurze w biurze po powrocie, podobny do swojej polityki późno w ubiegłym roku przed uderzeniem przez Omicron.

Rzecznik Banku powiedział, że polityka powrotowa do biura stosowana wyłącznie dla pracowników bankowości inwestycyjnej, a nie dla pracowników BNP Paribas “Ramię detaliczne, Bank Zachodu.

Abraszek wspomniane szczepienie przeciwko COVID-19 było wymogiem być w biurze, ale Bank umożliwił pracownikom, którzy nie zostali zaszczepiali, aby kontynuować pracę w domu.

“Myślę, że będziemy nadal spojrzeć na tę decyzję i tej polityki we wczesnej części tego roku” – powiedział.

Bank planuje powrót do 50% stopniowo, gdy pracownicy zaczynają powracać, powiedział Abraszek.

“Gazywaliśmy na ogół około 25% do 30% późno w zeszłym roku” – powiedział. “Prawdopodobnie dotrzemy do tego poziomu, a wtedy nasza nadzieja jest to, że w ciągu wiosny, a na pewno lata, że ​​zbliżymy się do tego 50%”.

Goldman Sachs Group Inc (NYSE: GS) Ostatnio opóźnione https://www.reuters.com/article/health-Coronavirus-goldman-sachs-idcnl4n2tt38r Jego data powrotu do biura od 18 stycznia 1 lutego 1.

.