Chiny Evergrande szuka porady prawnej na działce wiejskiej HK przez Reuters

Chiny Evergrande szuka porady prawnej na działce wiejskiej HK przez Reuters

Chiny Evergrande szuka porady prawnej na działce wiejskiej HK przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Logo firmy jest widoczne w siedzibie Chin Evergrande Group w Shenzhen, prowincji Guangdong, Chiny 26 września 2021. Reuters / Ally Song / Photo Photo

Hong Kong (Reuters) – Chiny Evergrande Group powiedziała w niedzielę, że otrzymają został mianowany na działkę niezabudowanej w dzielnicy Długiej dzielnicy Hong Kongu, w najnowszym rozwoju, aby uderzyć dewelopera długu.

źródło z bezpośrednią wiedzą powiedział, że wierzyciel jest Oaktree. Jednak Evergrande nie wspomniał o nazwie w oświadczeniu.

Aktywa pobierane są jako bezpieczeństwo transakcji finansowej za 520 mln USD zaawansowanych do grupy w styczniu 2021 r., Evergrande powiedział w zgłoszeniu do giełdy Hongkongu.

“Spółka poszukuje porady prawnej w celu ochrony praw prawnych Spółki. Jednocześnie firma jest w aktywnych dyskusjach z pożyczkodawcą na rozwiązywaniu Sprawa z widokiem na osiągnięcie rezolucji w ten sposób maksymalizacja powrotu do grupy. “

Jeśli istnieje wartość rezydualna na aktywach po zwolnieniu zabezpieczonych obowiązków, Evergrande powiedział, że daje priorytetowe sprawy offshore.

powiedział Powołanie odbiorców dla spółek zależnych i potencjalnej sprzedaży odpowiednich zabezpieczonych aktywów “nie miałyby istotnego wpływu na działalność lub sytuację finansową Grupy, ani wpływać na bieżące ćwiczenia restrukturyzacyjne Grupy”

evergrande powiedział w środę Ma na celu wystąpienie wstępnej propozycji restrukturyzacji na miejscu w ciągu sześciu miesięcy, ponieważ rozrabuje się, aby uspokoić wierzycieli straszni domyślnie, ponieważ jego finanse zaczęły rozwikłać w zeszłym roku.

skontaktowany przez Reuters, Oaktree odmówił komentarza.