Cisco, Walt Disney i DraftKings Rise Premarket przez Investing.com

Cisco, Walt Disney i DraftKings Rise Premarket przez Investing.com

Cisco, Walt Disney i DraftKings Rise Premarket przez Investing.com

© Reuters.

By Peter Nurse

Investing.com – Zapasy w centrum uwagi w handlu przedrynkowym w piątek, 13 listopada. Odśwież aktualizacje.

Walt Disney (NYSE: DIS) czas wzrosła o 3,7% po firmy rozrywkowej szybko rozwijających się streaming wideo biznesu, z 73 milionów płatnych abonentów, pomógł zrekompensować drugi z rzędu kwartalnej straty, pandemia nadal pustoszyć podstawowych firm, takich jak parki rozrywki i dystrybucji filmów.

Palantir (NYSE: PLTR) akcje spadły o 2,9% po tym, jak firma analityczna zgłosiła większą niż oczekiwano stratę w trzecim kwartale, potrąconą przez jednorazowe koszty związane z jej bezpośrednim notowania na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Mimo to firma nadal podnosiła swoje roczne wytyczne na ten rok.

Cisco (NASDAQ:CSCO) akcje wzrosły o 7,1% po tym, jak gigant technologiczny odnotował mniejszy niż oczekiwano spadek przychodów w pierwszym kwartale, wspomagany przez więcej osób pracujących z domu podczas pandemii.

Applied Materials (NASDAQ:AMAT) akcje wzrosły o 2,8% po tym, jak dostawca chip-maker pobił oczekiwania swoimi wynikami kwartalnymi i dostarczył pozytywnych wskazówek.

JetBlue (NASDAQ: JBLU) akcje wzrosły o 1,5% po tym, jak tanie linie lotnicze ogłosiły, że zwiększą swoją zdolność przewozową do 85% w okresie świątecznym, przed otwarciem wszystkich wcześniej zablokowanych miejsc na początku stycznia, powołując się na zwiększone dowody na to, że kabiny są bezpieczniejsze od rozprzestrzeniania się koroniru.

DraftKings (NASDAQ: DKNG) akcje wzrosły o 10% po tym, jak gracz sportowy podał lepsze niż oczekiwano wyniki za trzeci kwartał, a miesięczni wyjątkowi płatncy przekroczyli milion.

Revlon (NYSE: REV) czas spadł o 8,2% po producent kosmetyków zgłaszane trzeciej prostej kwartalnej straty i 20% spadek sprzedaży. 

Farfetch (NYSE: FTCH) czas wzrosła o 14% po sprzedawcy towarów luksusowych online zgłaszane mniejsze straty w trzecim kwartale niż oczekiwano, z przychodów również pokonując poprzednie szacunki.