Dollar Down, Inwestorzy czekają na spotkania bankowe Investing.com

Dollar Down, Inwestorzy czekają na spotkania bankowe Investing.com

Dollar Down, Inwestorzy czekają na spotkania bankowe Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w dół w poniedziałek rano w Azji. Inwestorzy czekają na spotkania bankowe centralnego z takich miejsc jak Australia, Wielka Brytania i Europa.

Indeks dolara USA, który śledzi zielony na koszu innych walut obniżonych 0,11% do 97,155 do 10:41 PM ET (3:41 am GMT).

analityków uważa, że ​​istnieje ponad 90% szansa, że ​​nastąpi co najmniej cztery podwyżki stopy procentowej do końca 2022 i 67% szans na co najmniej pięć.

“Usd” Uśmiechnął się “ponownie, rysując po kombinacji stawek, a znacznie słabsze nastroje ryzyka” Analitycy w Barclays (Lon: BarC) opowiedzieli Reuters

Para USD / JPY wzrosła o 0,26% do 115,54.

Para AUD / USD wynosiła 0,36% do 0,7011. Analitycy czekają na bank Rezerwowy Australii (RBA) we wtorek rano, ponieważ oczekują ogłoszenia zakończyć swój program łagodzący ilościowy. W międzyczasie

Tymczasem gubernator banku centralnego będzie mówił w środę, a oświadczenie o polityce pieniężnej zostanie wydany w piątek.

tygodnia “pójdzie daleko, aby zdefiniować psychologię rynku przez następne kilka miesięcy”, powiedziała Analitycy Westpac Reuters. “Że QE przestanie nie będzie zaskoczeniem, więc prawdziwy skupia się na przesuwaniu ekonomicznego pogodowego poglądów RBA i ich implikacje dla (benchmarku).”

Para NZD / USD wzrosła o 0,46% do 0,6564.

Para USD / CNY pozostaje niezmieniona o 6.3610. Dane wydane w niedzielę wykazały, że w styczniu Menedżera zakupów w Chinach (PMI) wynosił 50.1, a nie produkcja PMI wynosiła 51.1.

Para GBP / USD wynosiła 0,06% do 1,3412. Bank of England (Boe) ma spotkanie w czwartek. Inwestorzy oczekują, że Boe zwiększy stopę procentową po raz drugi w mniejszym stopniu niż dwa miesiące. Inflacja kraju doprowadziła do najwyższego punktu w prawie 30 lat, a bank centralny wytoczył pewne polityki bodźców na miejscu od początku pandemii Covid-19. W międzyczasie

W międzyczasie Europejski Bank Centralny (EBC) będzie miał również spotkanie w czwartek, ale analitycy nie oczekiwali żadnej zmiany polityki.

.