Tam, gdzie brakuje ropy naftowej i złota-inwestorzy cukru otrzymują własne wysokie

Tam, gdzie brakuje ropy naftowej i złota-inwestorzy cukru otrzymują własne wysokie

Tam, gdzie brakuje ropy naftowej i złota-inwestorzy cukru otrzymują własne wysokie

Z dala od szaleństwa i intrygi, które zostały wykorzystane do innego towaru z dramatem własnych w ciągu ostatnich kilku miesięcy. , To spadła do blisko jednego roku niskie zaledwie cztery tygodnie, ma catapulted poza siedem miesięcy wznieci. Podstawowa historia w cukrze to oferta Squeeze w drugim co do wielkości producentem w Indiach. Ale historia techniczna jest cokolwiek przyciąga inwestorów, a raczej dając, że cukier jest wysoki.

Bardzo niedoceniane?

Eric Scoles, strateg towarów na RJO futures w Chicago, zrobił dobrze:
"Nie martwię się o świat, w którym zabraknie cukru w najbliższej przyszłości, ale uważam, że cukier jest bardzo niedoceniony".
"Moja opinia: idź tak daleko, jak uparty możliwości, ten rynek wygląda słodko."
Surowy cukier najbardziej aktywny grudzień kontrakt na ICE Futures USA osiedlić się po raz pierwszy w czterech sesjach w czwartek, spada 1,2 procent do 12,74 centów za LB. W ciągu trzech dni wcześniej, zyskała netto 11,5%.

Najdłuższa passa wygrywającą od czerwca

Sugar 300 min wykres-zasilany przez TradingView
Od zderzenie z 11-1/2-miesięcznym niskim 10,68 centów na 12 września, Sugar wzrosła na rolce, rośnie w sześciu z każdej sesji 10. Tuż przed czwartą jesienią, to hit 12,93 centów, jego najwyższa cena od tygodnia zakończył Feb. 24. Towar jest również w drodze do zaksięgować swój trzeci kolejny tygodniowy wzrost w bieżącym tygodniu, rekord będzie zysk ponad 16%. Dean Popplewell, analityk w nowojorskiej maklerskiej OANDA, zauważył, że to Najdłuższa passa od czerwca. Dodał, przede wszystkim powołując się na deficyt produkcji Indii:
"Cukier jest na byku prowadzony pośród obaw o zaostrzenie globalnej podaży. Szacunki dla sezonu 2020/21 sugerują deficyt w wysokości 7 000 000 ton. "

Niektórzy ostrzegać…

Ale Popplewell również rzucił kilka flag ostrzegawczych:
"Istnieje wiele punktów oporu technicznego na głowie."
"55-tygodniowy średnia ruchoma jest na 12,06, 200-dniowa średnia ruchoma jest na 12,08 i 100-Średnia ruchoma tydzień jest na 12,24."
Investing.com ma "silny kupić" zalecenie dla surowego cukru na Daily Technical Outlook, wystający opór tak wysokie, jak 13,11 centów za grudzień umowy.

… Inne większe wysokości

Ale, Scoles z RJO Futures wykonane jeszcze wyższe wezwanie:
"Uwaga na wykresie, że w zeszłym roku, prawie dokładnie w tym samym czasie, ceny spadły poniżej 12,50 tymczasowo, przed spiking-up z około 12.30 PM do około 2.80 PM w zaledwie 3 tygodnie."
Cukier również uszczelnione najwyższe zyski wśród wszystkich towarów w zeszłym miesiącu, zdobywając 16%. W porównaniu do złota jest w dół prawie 1%, podczas gdy olej stracił więcej niż 6%.