Indie nie mogą spełniać siły ekonomicznej z USA sankcje: minister finansów

Indie nie mogą spełniać siły ekonomicznej z USA sankcje: minister finansów

Indie nie mogą spełniać siły ekonomicznej z USA sankcje: minister finansów

NEW YORK (Reuters)-Indie chcą przestrzegać globalnych sankcji, w tym amerykańskich sankcji przeciwko Wenezueli i Rosji, ale musi również utrzymywać własną siłę i interesy strategiczne, minister finansów Nirmala Sitharaman powiedział w wywiadzie w sobotę. Wtorek.
Stany Zjednoczone w styczniu nałożyły jeszcze najtrudniejsze sankcje na przemysł naftowy w Wenezueli. Ruch usidła niektórych klientów na całym świecie, ale z kilkoma alternatywnymi dostawcami oleju ciężkiego, Indian rafiner Reliance Industries Ltd (NS:) kupuje wenezuelską ropę naftową z rosyjskiego głównego Rosneft (MM:). Po czteromiesięcznym przerwie firma nadal będzie musiała zmierzyć się z bezpośrednim ciśnieniem oleju w kraju południowoamerykańskim. Sitharaman powiedział, że rząd Indii wyraził chęć spojrzeniem na Stany Zjednoczone. "W niektórych kwestiach krytycznych interesów strategicznych Indii, że mamy, USA stwierdził, że Indie są strategicznym partnerem dla Stanów Zjednoczonych Ameryki i chcesz strategicznego partnera być silny i nie osłabiony", powiedziała. "Doceniamy silne partnerstwo z USA, ale powinniśmy mieć również możliwość silnej gospodarki". Międzynarodowy Fundusz Walutowy wcześniej we wtorek obniżył prognozę dla indyjskiego wzrostu w 2019, powołując się na słabsze niż oczekiwano popytu wewnętrznego. USA-Chiny wojny handlowej cięcia globalnego wzrostu w najwolniejszych tempie od 2008-09 kryzysu finansowego, MFW powiedział. Produkt krajowy brutto Indii wzrósł w swoim najsłabszym tempie od 2013 od kwietnia do czerwca, napędzając oczekiwania na dalszy bodźca. "Globalne headwinds,… są coraz silniejsze w ciągu dnia, "Sitharaman powiedział. Zapytana o dalsze środki stymulowe, powiedziała: "nie zamknęłam" drzwi ". W New Delhi próbował zwiększyć wzrost krajowy poprzez pakiet infrastrukturalny i nowy program kredytowy zorganizowany, z sektora bankowego, wydała kredyty warte ponad 80 000 crore ($11 100 000 000), powiedziała. Minister finansów obronił rząd kontrowersyjnych środków w Dżammu i Kaszmir w sierpniu. Indie pozbawia muzułmańskiej większości części kraju, który twierdzi, że z Indii i Pakistanu, autonomii na sierpień. Od tego czasu, rząd zamknął sieci telefoniczne, nałożone ograniczenia curfew-jak w niektórych dziedzinach, a aresztowano tysiące, w tym setki lokalnych polityków. Wyeliminowanie artykułów konstytucyjnych, że przyznane specjalny status Dżammu i Kaszmir wzmocnić region i potencjał gospodarczy kraju, powiedziała. Grupy praw człowieka mówią, że prześladuje to rozprzestrzenianie się strachu wśród ludności. Przez dziesięciolecia przed Indii wziął ostatnie działania, kobiety, a koczownicze plemiona odmówiono praw człowieka w Kaszmirze, Sitharaman powiedział. "Gdzie w tym czasie była globalna Wspólnota praw człowieka?"
Zrzeczenie się: Fusion Media chciałby przypomnieć, że informacje zawarte na tej stronie niekoniecznie są w czasie rzeczywistym ani dokładne.
Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty terminowe) i ceny Forex nie są wyceniane przez wymianę, ale przez producenta rynku, a więc ceny mogą nie być dokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, tj. ceny są orientacyjne, a nie do celów spekulacyjnych.
W związku z tym Fusion Media nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe, które mogą ponieść w wyniku wykorzystania tych danych.
Fusion Media lub ktokolwiek z mediów Fusion nie ponosi odpowiedzialności za straty lub szkody w wyniku polegania na informacjach, w tym danych, cen, wykresów i kupna/sprzedaży sygnałów zawartych na tej stronie. Należy być dobrze poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem rynkami finansowymi, jest to jedna z najryzykowniejszych form inwestycji.