Z dala od ropy naftowej i złota, bawełna utrzymuje obietnicę buy-in

Z dala od ropy naftowej i złota, bawełna utrzymuje obietnicę buy-in

Z dala od ropy naftowej i złota, bawełna utrzymuje obietnicę buy-in

Kiedy w tym tygodniu rozpoczął się, że obraz makro może być całkowicie kontroli rynku ropy naftowej i złota, z których oba spekulują na kaprysów z USA-Chiny rozmów i cięć stóp procentowych. Biorąc pod uwagę te były powtarzające się tematy przez 2019, taka ostrożność nie może być News. Ale naszym punktem było, pas się przez tydzień za jak mało sensowne promocja cena jak to możliwe. W rzeczywistości, ropy i benchmarków ledwo zmienił się więcej niż Cent lub tak przez pierwsze trzy dni przed w czwartek na doniesienia o zbliżającej się transakcji z rozmów handlowych, jak również wskazówkę OPEC, że może wyciąć więcej Kiedy spotyka się w grudniu. , który widział tylko 50-Cent zmiany w poniedziałek, w końcu zaparkowane w czwartek, kiedy Fed pozostał wymijający na następne easing. Do więcej wiadomo o tym wszystkim, kontynuujemy w tym tygodniu wybrać pokrycie surowców z nowych opcji buy-in. Z niedawną koncentrujemy się na, a my dziś skręcić w bawełnę. -Bawełna jest jedną z najpowszechniej uprawianych upraw niespożywczych i stabilnym źródłem dochodu dla przemysłu włókienniczego. Kiedyś szanowany surowców, również zasługują na wyrażenie "bawełna jest królem" w 1800 roku, ceny produktów włóknistego w tych dniach często nie ceny lepiej niż inne wszechobecne, ale walka towarów przemysłowych. Jednak, bawełna może zrobić sobie przerwę teraz, jeśli produkcja USA utrzymuje się z włókna spada. inne rzeczy, które mogłyby pracować na Twoją korzyść, to transakcja jakiegoś rodzaju między Stanami Zjednoczonymi i Chinami-ten ostatni będzie największym konsumentem bawełny na świecie.

Slajd produkcji, USA-Chiny umowy handlowej postrzegane w celu zwiększenia cen

Światowe szacunki podaży i popytu na rolnictwo dla bawełny, miesięczne sprawozdanie wydane przez Departament Rolnictwa USA w czwartek, wykazały, że produkcja spadła o około 1% do 21 700 000 Bel w tym miesiącu. — w dużej mierze w wyniku Redukcja w Teksasie. To samo w sobie nie byłoby wielkim kierowcą cenowym. Ale połączyć go z raportu czwartek przez New York Times, że nie może być częściowe USA-Chiny Deal ogłosił przed końcem tego tygodnia, i rzeczywiście można zobaczyć, że bawełna jest zawsze myśli. Powiedział Eric Scoles, strateg towarów na RJO futures, który obserwuje trendy bawełny:
"Szacunki produkcyjne zostały w spadku ze względu na pogodę w tym sezonie, a niektórzy podejrzani mogą być gorsze niż oczekiwano. Z rosnącym obawy o produkcji, ceny bawełny zostały uparty uparty w pędu przez ten kanał konsolidacji. "
"To ma jedne z ostatnich optymizmu w tej następnej rundzie USA/Chiny rozmowy handlowe nadzieje na częściową dostawę, która mogłaby zapewnić dodatkowe paliwo do rosnących cen."
"Jeśli nadchodzą nowości i raporty są uparty, mogliśmy zobaczyć bawełnę nie tylko wyrwać, ale zaczynają być trwałe byka."

Uparty wzywa wzrost

na Ice Futures USA, gałąź działalności, hit sześć tygodni wzloty z 63,30 centów/lb na wrzesień.
Bawełna 300 wykres min-Powered by TradingView
W czwartek w pobliżu, ICE Benchmark grudzień bawełna wynosiła 61,56 centów. Podczas promocji cena była praktycznie płaska na tydzień, od miesiąca do dnia było się 1,7% po zysku z 3,2% we wrześniu-pierwszy pozytywny miesiąc po pięciu prostych miesięcznych strat. Inwestowanie w Daily Technical Outlook ma "silny kupić" zalecenie, bawełna grudnia, wystające krótkoterminowych oporu na 63,33. Mike Seher, strateg surowców w Plainfield, Illinois, powiedział, że zaleca House-SE-position w bawełnę ze wszystkich 61,50 poziomów:
"Ten handel jest bardzo uparty. Nadal uważam, wyższe ceny przed i może być opłacalne, jeśli Stop Loss na Aug-26-Deep z 56,59.
Seher powiedział, że dokonał różnych uparty wzywa do bawełny, w oparciu o USDA zbiorów raportów postępu, który pokazał 77% kapsułek lub zaokrąglona kapsułka nasion roślin bawełnianych zakończone po otwarciu w Teksasie i zbiorów na 25%. EIS-grudzień bawełny umowy obecnie handlu powyżej 100 dni średniej dziennej i poniżej 200-dniowy DMA. Duży opór utrzymuje się na 62,81. Powiedział widzącym:
"Dla uparty pęd nadal złamać ceny września 13 wysoki 63,39. Jeśli ten wygląd sytuacji, kolejny etap oporu jest aż do 65-Range. "Nie sądzę, że niska zmienność w bawełnie będzie trwać znacznie dłużej."