Rosyjski klub piłkarski Spartak Moskwa uruchamia token wentylatora przez Coinquora

Rosyjski klub piłkarski Spartak Moskwa uruchamia token wentylatora przez Coinquora

Rosyjski klub piłkarski Spartak Moskwa uruchamia token wentylatora przez Coinquora

Rosyjski klub piłkarski Spartak Moskwa uruchamia Token wentylatora

Spartak Moskwa współpracował z SoCios.com, aby uruchomić swój token wentylatora. Uruchomienie tokenu wentylatora jest pochwały, biorąc pod uwagę swoje sukcesy w 100 lat

Spartak Moskwa ogłosiła, że ​​współpracuje z Socios.com w uruchamianiu oficjalnego tokena wentylatora z Ticker $ FCSM. Socios jest jedną z najlepszych platform, że wiele klubów sportowych przyjęło w angażowaniu i nagradzaniu swoich fanów.

Z Spartakiem Moskwy rocznicą stulecią na horyzoncie w kwietniu i jako pierwszy rosyjski klub w celu uruchomienia tokena wentylatora, klub piłkarski ma wiele powodów, aby świętować z fanami, ponieważ obecnie są najbardziej udanym klubem piłkarskim w rosyjskiej Premier League.

, klub wygrał 12 mistrzostw radzieckich, 10 mistrzostw rosyjskich, 3 rosyjski kubek, 10 zwycięzców pucharów radzieckich, i 1 rosyjska super kubek, choć znajdują się w 9. pozycję w obecnej sezonie ligowym. Klub jest obecnie następujący więcej niż 5,5 fanów na platformach społecznych, co czyni je najpopularniejszym klubem na świecie.

Token $ FCSM World World World World Wolty będzie zaangażowany w proces decyzyjny Klubu, zostanie nagrodzony za ich zaangażowanie, przypisywanie numerów koszul do nowych podpisów zespołu, a także angażować się w inne działania w klubie.

Klub zauważył, że pierwsza ankieta dla fanów, którzy trzymają token, zostanie ogłoszony wkrótce po uruchomieniu. Podekscytowany przez rozwój, CEO Socios.com i założyciel Alexander Dreyfus powiedział:

Jesteśmy zachwyceni do powrotu do Rosji, która jest domem dla ogromnej, dedykowanej społeczności fanów sportowych. Nasze partnerstwo z Spartakiem, najbardziej udanym klubem kraju, jest idealny, ponieważ świętujemy rok stulecia klubu w tym roku.

.

Ze swojej strony, szef marketingu i handlu Spartak Moskwa Makhmutov Rustam:

Cieszę się, że jestem częścią tej długiej podróży z socjos.com, ponieważ FC Spartak zajmuje duży krok w kierunku stawania się bardziej cyfrowym i innowacyjnym globalnym Marka.

Spartak Moskwa dołączył do ligi ponad 100 klubów sportowych w Europie i USA, które uruchomili swój token wentylatora.

Kontynuuj czytanie na Coinquora