S & P 500, Dow Etap Inny zwrot jako Fed Spotkanie jest tracone przez Investing.com

S & P 500, Dow Etap Inny zwrot jako Fed Spotkanie jest tracone przez Investing.com

S & P 500, Dow Etap Inny zwrot jako Fed Spotkanie jest tracone przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – S & P 500 i Dow wystawił kolejne miejsce dożylne wtorek, z energią i finansami prowadzącą drogę wyprzedzającą aktualizację polityki pieniężnej Rezerwy Federalnej należnej środę.

S & P 500 spadło o 0,2%, ale był w dół więcej niż 1% INTRADAY. Średnia przemysłowa Dow Jones zyskała 0,6% lub 206 punktów, wymazując spadek 800 punktów. NASDAQ był również z powodu upadków, spadł o 0,8%.

Rezerwa federalna rozpoczyna swoje dwudniowe spotkanie wtorek. Podczas gdy Fed ma na celu utrzymywanie stawki benchmarku, inwestorzy czekają z zamkniętym oddechem, aby odkryć, czy niedawne wycena w bardziej agresywnym zaostrzeniem polityki pieniężnej jest uzasadnione.

inwestorów będzie obserwować “Jeśli przewodniczący Fed Jerome Powell nadal zajmuje się ryzykiem inflacji jako podwyższone i jakikolwiek komunikat o zakończeniu Wcześniejsze, “John Luke Tyner, Menedżer Portfolio w Advistors Capital Doradcy Aptus powiedział w rozmowie z Investing.com we wtorek. Jeśli fed Wskazówki” w dowolnym planie, w jaki sposób wykorzystać bilans, aby zmniejszyć zakwaterowanie, które zamierzają być ogromne. “

W oczekiwaniu na jastrzębski ton na polityce z Fed, rentowności obligacji w USA rosły, z nas 10-letnią rentownością krótko flirtuje z 1,8%, zwiększenie sektorów wrażliwych na szybkość, takich jak banki.

Zions ( NASDAQ: Zion), Odkryj usługi finansowe (NYSE: DFS) i American Express (NYSE: AXP) doprowadziły ruch wyższy w finansach, z tym ostatnim otrzymaniem dodatkowego wzmocnienia po dostarczeniu wyników kwartalnych, które biją zarówno górne, jak i dolne linie.

.

.

American Express zgłosił lepiej – oczekiwane kwartalne zarobki w wysokości 2,18 USD za akcję w wysokości 12,15 mld USD przychodów, znacznie powyżej szacunków Wall Street za 1,87 USD i 11,5 mld USD, odpowiednio

Energia była jednak stacjonarnym wykonawcą wzrastającym ponad 3%, wspierany przez obawy o potencjalne zakłócenia podaży jako napięcia geopolityczne w Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.

Zyski w płytach cyklicznych, takich jak energia i finanse, kontrastując ze stratami w sektorach wzrostu, takich jak Tech, która mogłaby kontynuować swój trend niższy wśród rosnących środowiska stopy procentowej.

, ale może być odpychający przed nami o wyższej jakości Tech Nazwy zdobywają silne zarobki i solidne bilanse.

“Rosnące stopy procentowe mogą mieć wpływ na firmę, która nie ma zarobków, ale dla firm takich jak Microsoft lub jak jabłko, a niektóre z naprawdę wysokiej jakości nazwy wzrostu, półtora procent i 2% na 10-letnim wydajności nie ma znaczenia “- powiedział Tyner.

Microsoft (NASDAQ: MSFT) spadła poniżej 1% przed jego kwartalnymi wynikami należnymi po zamykającym dzwonku. Jego Oczekuje się, że business Business, Azure, ma zabezpieczyć wyniki w czwartym kwartale.

“Spodziewamy się innego silnego wyniku […] prowadzony przez trwający mędrię Azure i M365 Tailwinds”, powiedział Deutsche Bank w notatce.

Międzynarodowe maszyny biznesowe (NYSE: IBM) wzrosła prawie 6% po dostarczeniu rytmu na obu Górne i dolne linie, choć jedne z rozwoju napędzanego przez sprzedaż do Kyndryl.

w innych nowościach zarobków, General Electric (NYSE: GE) spadł ponad 4% po zgłoszeniu dochodów, że nieodebrane ścienne szacunki ulicy jako zakłócenia łańcucha dostaw ważone Wydajność.

Johnson & Johnson (NYSE: JNJ), Tymczasem zgłoszono wymieszane wyniki kwartalne, ponieważ przychody spadły z szacunków analityków, ale spółka przewidowała jego szczepionkę Kovid generuje 3 mld USD do 3,5 mld USD w sprzedaży w 2022 r. Jego akcje były więcej niż 3%.