Standardowe zbiorniki litowe po Hindenburgu mówi, że jest krótka, pytań techniczna firmy Investing.com

Standardowe zbiorniki litowe po Hindenburgu mówi, że jest krótka, pytań techniczna firmy Investing.com

Standardowe zbiorniki litowe po Hindenburgu mówi, że jest krótka, pytań techniczna firmy Investing.com

© Reuters.

przez DHIRENDRA Tripathi

Investing.com – Standardowe zapasy litowe (NYSE: SLI) spadły ponad 16% czwartek po badaniach Hindenburg wydał krótki raport kwestionujący technologię technologii bezpośrednich (DLE) i ogólną historię.

Zasoby dotknięte niski w wysokości 5,82 USD w obecnie w trakcie trwającej sesji i był tuż powyżej 6 USD / Udostępnij na podstawie publikacji.

Hindenburg powiedział standard “Brak przychodów, niezrozumiałej technologii i zespołu ułożonego z przyprawowymi promotorami magazynowymi”.

W szczegółowym raporcie opublikowany na swojej stronie internetowej Hindenburg wyrównali poważne zarzuty przeciwko Spółce i jej dyrektor generalny Robert Mintak. Według krótkiego sprzedawcy Mintak był zaangażowany w co najmniej dziewięć spółek notowanych publicznie.

“Średnio akcje tych firm upadły ~ 97%. Z 9 firm, 5 zostało skierowane, kilka miało miejsce Kontrola regulacyjna, żadna działała zyski, a co najmniej 8 stosowanych płatnych zapasów, “powiedział.

Hindenburg twierdzi, że od czasu przeznaczenia publicznego w lipcu 2021 r. Spółka wydała ponad 5 milionów USD (około 4 mln USD) na “relacje reklamowe i inwestorskie” w porównaniu do około 1,7 mln USD w zakresie badań i rozwoju. W roku obrotowym 2021, jego budżet R & D spadł Do zera, Hindenburg twierdził.

“Pokazujemy, że kierownictwo i zarząd standardowy mają również związki do firm, których zapasy pojawiły się z tyłu płatnej promocji zapasów przed ostatecznie spapalającymi”, powiedział.

Standardowy lit wydał komunikat prasowy w odpowiedzi, wzywając raport fałszywy i wprowadzający w błąd, i opierając się, że obliczenia badawczo-rozwojowe Hindenburga pomijaj: “CDN $ 29409,930 wydane na różnych instalacjach pilotażowych i demonstracyjnych, które zostały skapitalizowane, (i) CDN $ 6,932,598 wydanego na koszty operacyjne w naszym pilotażu i instalacji demonstracyjnej “.

. Badania Hindenburskie wyprodukowały szereg krótkich raportów w ciągu ostatnich kilku lat, w tym przypadki przeciwko Nikoli, koniczynie, Motorom Lordstown i Technoglass.

(ten artykuł został pierwotnie opublikowany o 11:53 AM ET i zaktualizowany z odpowiedzią Spółki przy 16:00 ET).

.