Zarządzane Kontrakty Terminowe Na Fundusze, Które Mają Dobry Rok Do Tej Pory

Zarządzane Kontrakty Terminowe Na Fundusze, Które Mają Dobry Rok Do Tej Pory

Zarządzane Kontrakty Terminowe Na Fundusze, Które Mają Dobry Rok Do Tej Pory

zarządzane kontrakty terminowe, fundusze, o dobry rok

tutaj było kilka miejsc, gdzie można ukryć się od tego gwałtownego spadku na rynkach akcji na całym świecie. Środków pieniężnych, obligacji skarbowych i grupy obligacji rządowych na rynkach zagranicznych były rzadkim źródłem bezpieczeństwa. Dla funduszy, które przeprowadzili ryzykownych aktywów zarządzanych przez kontraktów terminowych strategii również była oaza spokoju, przynajmniej według niektórych portfeli, w tym kilka największych ETF w tej niszy.

określ największy-pięć zarządzanych kontraktów terminowych na fundusze oparte na aktywach, według ETFdb.com. cztery z pięciu funduszy osiągnęli względnej stabilności i rynku akcji w stanach ZJEDNOCZONYCH, w twarz na środku dnia indeks S&P 500 w czasie rzeczywistym (НЙФБ:). Piąta zarządzanych kontraktów terminowych fundusz był słaby wykonawca i pozostałe pola, choć z początku roku udało mu się pokonać szpieg, choć nieznacznie.

Zarządzane Kontrakty Terminowe Na Fundusze, Które Mają Dobry Rok Do Tej Pory

indeksy codziennie na

dla inwestorów, dobrze orientować się w zawiłości strategii zarządzanych kontraktów terminowych, wyniki będą dzwonić do znajomych. Zwolennicy tego kąta zarządzania portfelem dawno zwiększyły moc strategie dla dostawy balastu do beta-ryzyko akcji. Andreas Clenow oferuje atrakcyjne historie W następujące tendencje: dywersyfikacja managed futures, że dokumenty na mocne występy w tych portfelach z 1970 roku, w bezwzględnych i względnych.

dla wielu lat strategie te były dostępne tylko zamożnym inwestorom za pośrednictwem prywatnego. Jeszcze niedawno publicznie w obrocie wersjach stały się dostępne w otwartych funduszy inwestycyjnych i ETF na formaty.

krytycy wskazują na wysokie opłaty i agresywnej handlu jako przyczyny mieć się na baczności. Ale jak pokazują ostatnie wyniki przypomnieć, zarządzanych kontraktów terminowych może również dostarczyć cennych korzyści z dywersyfikacji. Co jest źródłem dywersyfikacji? Kilka czynników, w tym połączenie pozycji długich i krótkich w wierszu finansowych, walutowych i towarowych kontraktów terminowych.

Jak Clenow wyjaśnia, całkowita handlu temat dla większości zarządzanych przez terminowych strategii jest wykorzystanie trendy następujące zasady. W zależności od punktu widzenia, to plus lub minus. Sceptycy rzucili się wskazać na to, co handlowa handel w oparciu o strategię, jak zwykle trudny okres w ostatnich latach, częściowo dlatego, że zwykłych portfeli akcji przewieziony silnej konkurencji.

jest przypływ przesunął się na rzecz zarządzanych kontraktów terminowych w tym roku? Nie jest jasne, choć niedawna historia, oczywiście, świeci zachęcający światło na ten kąt Sterowania pieniądze, lub tak, największy ETF w tym miejscu polecić.

należy pamiętać jednak, że zarządzane kontrakty terminowe strategii, zwykle waha się od funduszu do funduszu, jak i wyniki. W skrócie, wybierz mądrze, robi swoją pracę domową. Podsumowanie: zarządzane kontrakty terminowe-to aktywny strategia, nawet jeśli istnieje twardych i szybkich zasad handlu.

Jeszcze jeden niuans: zarządzane kontrakty terminowe notowanego na giełdzie fundusze stosunkowo nowy przyjazdu wśród publicznym obrocie produktów i wyniki od momentu powstania, jak zwykle mieszane, w najlepszym przypadku. Rozważmy najlepszy wykonawca w tabeli powyżej: ProShares zarządzane strategii kontraktów terminowych (ft). Choć indeks wzrósł o 2,7% w tym roku przeciwko szpiega 13.8% suszarka (za pośrednictwem kwietnia. 13), wyniki ft od momentu jego uruchomienia 2017 wyraźnie unimpressja, choć amerykańskie akcje. W 2019 roku, na przykład, ft spadł o 0,9%, dramatycznie słaby jogging w porównaniu z 31.2% rzutów szpiega w zeszłym roku.

Czy stosunkowo silny Ft dla dojdzie do 2020 roku zrekompensować swoje poprzednie amatorzy? Umysły będą się różnić, mimo oczywistej odpowiedzi, tak czy inaczej, zależy od tego, jak zarządzane kontrakty terminowe przeanalizowania iść do przodu. W tej chwili, jednak ta nisza jest rzadkim wyjątkiem od typowych strat, co wpłynęło na większości preparatów ryzykownych aktywów. Decydując się, jeśli w ostatnim czasie stabilność gwarantuje podkreślali, z drugiej strony, pozostaje otwarta do dyskusji.

i opublikowany w Btp, 14 kwietnia 2020 12:03:00 +0000