3 zapasy do obejrzenia w nadchodzącym tygodniu: Netflix, Johnson & Johnson, Coca Cola

3 zapasy do obejrzenia w nadchodzącym tygodniu: Netflix, Johnson & Johnson, Coca Cola

3 zapasy do obejrzenia w nadchodzącym tygodniu: Netflix, Johnson & Johnson, Coca Cola

Buoyed przez wstępne Stany Zjednoczone-Chiny umowy handlowej w piątek, rynki będą również widząc niektóre z największych firm w kraju uwolnienie Q3 zarobków w nadchodzącym tygodniu. Ale, oczekiwania na trzeci kwartał nie są zbyt wysokie, z analityków wystających USA Firmy do zgłaszania zysków, które spadły o 3% z roku wcześniej, zgodnie z danymi Bloomberg. Ale co najważniejsze ten sezon zarobków jest jak głęboko w USA spowolnienie przemysłowe jest uruchomiony, a co kierownictwo mają do powiedzenia na temat przyszłości. Wydaje się, że prezydent Trump dostarczył firmom dobry powód, aby mieć nadzieję, zgadzając się na zarys częściowego porozumienia handlowego z Chinami, że on i jego odpowiednik, XI Jinping, może podpisać, jak tylko w przyszłym miesiącu. Oto trzy duże zapasy Cap inwestorzy będą prawdopodobnie koncentrować się na następny tydzień:

1. Netflix

Globalny Streaming rozrywka gigant Netflix (NASDAQ:) będzie zgłaszać zarobki Q3 w środę, paź. 16, po zamknięciu rynku. Analitycy średnio oczekują udziału w sprzedaży "5 250 000 000. Ale prawdziwy test dla Netflix jest pokazanie, że jego wybuchowy wzrost, jeśli chodzi o dodanie większej liczby subskrybentów jest kontynuacją. Jest to w czasie, gdy liczba głęboko kieszeni rywali-w tym Apple (NASDAQ:), AT&T (NYSE:) i Disney (NYSE:) — uruchamiają swoje własne usługi.
NFLX tygodniowy TTM
Akcje Netflix pogrążone w lipcu, kiedy Los Gatos, CA-based firmy zarówno na rynkach krajowych i międzynarodowych, sprawozdawczości, że liczba jej płatnych abonentów streaming w Q2 spadła w USA, po raz pierwszy, w porównaniu do pierwszego kwartału. Augmenting, że bomba, Netflix powiedział, że dodał netto 2 800 000 nowe płatne Streaming klientów na całym świecie, podczas gdy Wall Street oczekiwana liczba być bliżej 5 000 000. To cofanie presją akcji Netflix, wysyłając go w dół spirali. Akcje straciły więcej niż jedną czwartą ich wartości w ciągu ostatnich trzech miesięcy, zamykając w piątek o ' 282,93 po uzyskaniu około 1%. W tym środowisku czas wygląda na podatny. Rzeczywiście, wielu analityków kwestionuje jego potencjał do wzrostu, gdy Netflix wkrótce zmierzyć znaczące, prawdziwa konkurencja z różnych firm medialnych wszystkie uruchomienie własnych usług strumieniowych w znacznym dyskoncie do opłat Netflix jest ładowanie.

2. Johnson & Johnson

Nawet jeśli Johnson & Johnson (NYSE:), największy na świecie producent produktów zarówno konsumenckich, jak i farmaceutycznych, dostarcza kwartał Blowout, gdy zgłasza wtorek, 15 października, przed otwartym, inwestorzy mogą nadal nie być zachwyceni. Ogromny Beat nie osłoni największym obawy obecnie prześladowania zainteresowanych stron: wynik licznych walk prawnych nad firmy opioidowych narkotyków, proszku dla niemowląt i innych produktów.
JNJ tygodniowy TTM JNJ tygodniowy TTM
Jury Philadelphia w zeszłym tygodniu nakazał Johnson & Johnson zapłacić "8 000 000 000 w odszkodowania dla człowieka, twierdząc, że firma nie ostrzega męskich konsumentów jego lek Risperdal może spowodować wzrost piersi. Sprawa, wniesiona przez Nicholas Murray, jest jednym z 13 400 pozwy związane z Risperdal, zgodnie z najnowszymi Filings firmy SEC. Jeśli chodzi o te, analitycy oczekują ' 2 zysk akcji na ' 20 000 000 000 w sprzedaży. Ze względu na obawy związane z toczącymi się zagrożeniami, akcje JNJ są w tym roku zaniżające w stosunku do wskaźnika. Akcji, obrotu w ' 131,33 w piątek w pobliżu, ma ledwo Pokój ekonomiczny nawet SPX zyskał 18% w 2019. Sytuacja ta jest mało prawdopodobne, aby zmienić tak długo, jak firma nadal radzić sobie z tej ogromnej liczby przypadków.

3. Koks

Największy na świecie producent napojów bezalkoholowych, Coca-Cola (NYSE:), ma ogłosić swój trzeci kwartał zarobków w piątek, 18 października, zanim rynek otwiera. Średnio analitycy oczekują zapłacić zysk akcji na sprzedaży "9 450 000 000 w przychodach.
Koks tygodniowy TTM Koks tygodniowy TTM
W tym, gigant napoju skorzystał z wyższej sprzedaży napojów z mniejszym cukrem. W tym czasie firma zaktualizował również swoją prognozę na cały rok, mówiąc, że spodziewa się post wzrostu przychodów organicznych 5%, z 4% cel, który wydał wcześniej. Coke szybko dywersyfikuje swoje portfolio produktów, ponieważ konsumenci coraz częściej odchodzi od słodkich napojów bezalkoholowych. W tym względzie, w przeszłości jeden rok był dobry dla producenta napojów na bazie Atlanty. To się "5 000 000 000 czynienia kupić w Wielkiej Brytanii na Costa Coffee, dając jej wejścia w najbardziej solidny segment rynku napojów bezalkoholowych. Akcje Coca-Cola, które zamknęły się w piątek o "53,30", są w tym roku prawie 13%. Inwestorzy będą chętni, aby dowiedzieć się od jego raport zarobków Q3, jeśli firma jest sukces w jego wysiłki w celu aresztowania spowolnienia działalności Soda przy jednoczesnym powiększaniu sprzedaży produktów nie-słodki.