Czy Rally Bitcoin dla prawdziwych czy jest Ethereums Better Bet?

Czy Rally Bitcoin dla prawdziwych czy jest Ethereums Better Bet?

Czy Rally Bitcoin dla prawdziwych czy jest Ethereums Better Bet?

SEC oficjalnie odrzucił propozycję ETF bitowe zarządzanie aktywami, wprowadzenie przysłowiowy "paznokci w trumnie" (przynajmniej w tym roku) na Bitcoin Bull ulubionym katalizatorem. Oczywiście, ta wiadomość nie może koniecznie być złe dla ceny Bitcoin: im bardziej cena jest przesunięta, co jest więcej czasu na byki sobie wyobrazić, że utopijne wizji do zrealizowania w jakimś nieznanym czasie w przyszłości. Sytuacja przypomina 2017 ICO Mania, gdy projekty takie jak augur, które zostały faktycznie rozpoczęte ukarany za niepolerowane "beta" produktów, które zajmują się kwestiami użyteczności, podczas gdy projekty, które śmiało obiecał "zrewolucjonizować" przemysł lub przemysł innych, nie będąc w stanie dokonywać postępów (na dłużej, przynajmniej), które opierają się wyłącznie na spekulacji.
Dzienne BTC Dzienne BTC
W każdym razie, wiadomości musi kupić, z ceny gospodarstwa stały w dwóch tygodni wysokiego blisko ' 8500. Kryptowaluta złamał wyższy od Twojego ostatniego zakresu ruchu bok, choć ceny są nadal w silnym poprzednim wsparcia odwrócił opór w ' 9000-9100 strefy: Wiercenie głębiej, wskaźniki wtórne wsparcie dla przypadku ciągłej wytrzymałości, przynajmniej w najbliższym czasie. Wskaźnik RSI przeniósł się wyżej z oversold zakres, pokazując uparty Dywergencja, podczas gdy MACD przekroczyła linii sygnału we wczesnym znaku, że ostatnie niedźwiedzi pęd może być słabnie. Oznacza to, że każdy bramkarz może być krótkotrwałe tak długo, jak to jest jeszcze poniżej strefy ważne oporu około $9000; tylko wybuch na tym obszarze będzie przesunięcie krótkoterminowych uprzedzeń z powrotem na rzecz Bulls na powrót do pięciu terytorium rysunku. Tymczasem drugi największy na świecie cryptoasset, pokazuje względną siłę przed przejściem do "Ethereums 2,0" (w zasadzie szybciej, bardziej elastyczna wersja Blockchain ethereum). Para niedawno osiągnął najwyższy poziom od połowy lipca, a jeśli jest w stanie trzymać się tego wybuchu, to może iść do ostatecznie przetestować własne długoterminowe poprzedniej pomocy technicznej odwrócił się na 0,02470:
Codziennie ETH/BTC Codziennie ETH/BTC
W dolarach amerykańskich, pozostaje w tendencji zniżkowej, ale z potencjałem do wzrostu w kierunku ' 220 przed spotkaniem w zeszłym miesiącu wysokie. Wybuch w tym obszarze będzie przesunięcie trendu krótkoterminowego na korzyść byków na ewentualny przełącznik do połowy 200s:
Codziennie ETH/USD