Dollar Down, Investors Digest Surprise PBOC Benchmark Cut przez Investing.com

Dollar Down, Investors Digest Surprise PBOC Benchmark Cut przez Investing.com

Dollar Down, Investors Digest Surprise PBOC Benchmark Cut przez Investing.com

© Reuters.

przez Gina Lee

Investing.com – Dolar był w poniedziałek rano w Azji, z Bankiem Ludowym Chińskim (PBOC) wyrastając niespodzianką przecięcia benchmarku. Inwestorzy również patrzą na decyzję polityki Rezerwatu Federalnego w USA i harmonogramu podwyżek stóp procentowych.

Wskaźnik dolara USA, który śledzi Greenback przed koszem innych walut w dół 0,01% do 95,153 do 10:58 PM ET (3:58 am GMT).

Para USD / JPY wzrosła o 0,20% do 114,43 z Bankiem Japonii przekazując decyzję polityczną we wtorek.

Para AUD / USD w górę 0,07% do 0,7211 i para NZD / USD w górę 0,08% do 0,6803.

Para USD / CNY w dół 0,08% do 6.3478, z chińskimi danymi opublikowanymi wcześniej w dniu pokazującym, że PKB wzrosła o 4% rok do roku i 1,6% kwartału kwartału w czwartym kwartale 2021 r. dane Pokazał również, że produkcja przemysłowa wzrosła o 4,3% rok do roku i sprzedaż detaliczna wzrosła o 1,7% rok do roku w grudniu, podczas gdy stopa bezrobocia wynosiła 5,1%.

Para GBP / USD wynosiła 0,04% do 1,3678.

chińskich obligacji wzrosła, podczas gdy juan spadł po obniżył kosztach kredytowych PBOC dla kredytów średnioterminowych po raz pierwszy od 2020 r. Dokumentację dziesięcioletniej futures rządowych obligacji wzrosły do ​​ich najwyższych od czerwca 2020 r. Po ruchu, a rozpoczął się juan Mirginalnie marynowo o powierzchni 6,3555 na dolara. W międzyczasie

ruch dolara podąża za swoim skokiem w piątek wraz z tezem USA. Hawkijna stopa procentowa zapewniła wsparcie dla waluty USA nawet tak samo pęd do zysków zaczął się zmieszać.

“Piątek ruszy sugeruje mi, że kierowca stopy procentowej dla siły dolara nie jest martwa i pochowana Z każdego posiedzenia Fed od czerwca 2021 r. – powiedział Narodowy Australia Bank (OTC: Nabzy) szef strategii walutowej Ray Atrill.

inwestorów również patrzą na kolejną decyzję polityki Fed, z powodu przekazania 26 stycznia . JP Morgan Ceo Jamie Dimon zauważył, że w 2022 r. W 2022 r. W 2022 r. Wystąpiła “sześć lub siedem lat”, podczas gdy kierownika Hedge Fund Manager Bill Ackman unosił napisany na weekend, aby spodziewa się początkowej 50 punktów podstawowych.

amerykańskich rynków są zamknięte Wakacje w poniedziałek, ale benchmark 10-letni futures sprzedano do dwuletnich futycznych futycznych futycznych, a także spadły futures funduszy.

gdzie indziej miesięcznie-długi rajd dla szterlingu, ale niektórzy inwestorzy uważają, że może wznowić zyski, jeśli inflacja Dane zatrzaskują Bank Anglii (Boe) do wędrówek stóp procentowych.

“Rynki stopy procentowej są obecnie wyceny 80% plus szansę na wysoką wędrówkę o wysokości 25 bp przez Boe On 3 lutego “- powiedział Strateg Australii Commonwealth Bank of Australia (OTC: CMWAY) Joe Capurso.

” Cięższe tempo inflacji może zobaczyć cenowo przeniesie bliższe do 100%. “