Goldman, jpmorgan nagrody bonusy zderzaków do najlepszych bankierów przez Reuters

Goldman, jpmorgan nagrody bonusy zderzaków do najlepszych bankierów przez Reuters

Goldman, jpmorgan nagrody bonusy zderzaków do najlepszych bankierów przez Reuters

© Reuters. Plik Plik: Widok na zewnątrz siedziby korporacyjnej JP Morgan Chase & Co. w Nowym Jorku 20 maja 2015 r. Reuters / Mike Segar / Files / Plik Photo

przez Aniruban Sen i Matt Scafffam

(Reuters) Sachs i JPMorgan Chase (NYSE: JPM), Wall Street’s Premier Investment Banks, w tym tygodniu poinformowali personel bonusów zderzakowych za 2021 r., Po rekordowym roku na rejestrowy rok do dzielnicy Wall Street.

Goldman Sachs (NYSE: GS) zwiększyła roczną pulę bonusową do najlepszych bankierów inwestycyjnych o 40% do 50%, ludzie z bezpośrednią wiedzą o materii.

JPMorgan Chase, największy bank U.S.

Goldman Sachs i Jpmorgan spadły do ​​komentarza.

Rekordowe poziomy działań związanych z dyrektorem i handlu W tym roku napędza zysk w bankach inwestycyjnych, ponieważ środki bodźców gospodarczego pomogły na rynkach zapasów na giełdzie na całym świecie.

najlepszych wykonawców w M & A Rynki Kapitałowe i Kapitaliści cieszyły się jednymi z największych bonusów zarówno w Goldman, jak i Jpmorgan, ludzie mówili.

bankierów w Goldman’s M & A Divisory Doradztwa ECM przekazano średnio 40% wzrost bonusów z najlepszymi wykonawcami, które widząc wzrost 50% lub więcej.

Partnerzy Banku przekazano specjalne bonusy zapasowe, z których niektóre wyniosły pakiety multimilionowo-dolarowe, Źródła powiedziały. Bankowcy, którzy pracowali na niektórych z największych ofert roku, byli wśród tych, którzy otrzymali najbardziej hojne nagrody, powiedział jeden z źródeł.

największych banków Wall Street stoją w obliczu konkurencji Cutthroat, aby zatrudniać i płacić więcej do rekrutacji i zachowania najlepszego talentu. Ale to przychodzi w cenie.

In. Najnowsze kwartale, niewykroczone koszty w największych bankach Narodu Ballooned przez dziesiątki miliardów dolarów, raniąc wzrost zysku, ujawniono ujawnienia zysków.

Koszt talentu oporowego umieścił tłumik na rekord 2021 zarobków zarówno z Goldman, jak i JPMorgan.

JPMorgan Chase zgłoszono w zeszłym tygodniu, że jego koszty niestronne skoczyły o 11% w czwartym kwartale ubiegłego roku, w dużej mierze ze względu na wyższą rekompensatę personelu. Goldman zgłosił 33% wzrost wydatków na rekompensaty w ubiegłym roku.

JPMorgan Boss Jamie Dimon powiedział, że bank zapłaciłby to, co potrzeba, aby zachować najlepszy talent Banku.

“Będziemy konkurencyjne i zapłacić, a jeśli to ściska margines nieco dla akcjonariuszy, więc być” powiedział analitykom.

najlepszych dyrektorów w Goldman Sachs odbił się echem te oświadczenia we wtorek.

“Nasza filozofia pozostaje do zapłaty za wydajność, I jesteśmy zaangażowani w nagradzanie najlepszego talentu w konkurencyjnym środowisku pracy, “dyrektor finansowy Denis Coleman powiedział analitykom.

Morgan Stanley (NYSE: MS) podniósł swój roczny bonus dla personelu najwyższego wykonania o ponad 20%, Reuters zgłosili ostatni Tydzień.