Script3 uruchamia pierwsze protokół Defible zbudowany na sieci Gwiezdnej przez Dalnokosoin

Script3 uruchamia pierwsze protokół Defible zbudowany na sieci Gwiezdnej przez Dalnokosoin

Script3 uruchamia pierwsze protokół Defible zbudowany na sieci Gwiezdnej przez Dalnokosoin

Script3 uruchamia pierwszy protokół Defible zbudowany na Script Script3

Script3, Studio decentralizowane (Defi) Studio koncentrowało się na budowaniu strategicznego, ogłosiło obecnie uruchomienie Fotrostoblox, zdecentralizowanego protokołu udzielającego uchyłnego opartego na stellarach. FotoLox umożliwia użytkownikom i usługi, aby pożyczyć i pożyczać bezpośrednio od siebie bez potrzeby osób trzecich.

Alexander Mootsz, Script3 Współzałożyciel i CTO, skomentowany wiadomości,

“w Script3, projektujemy protokoły z uderzeniami. FotoLlox wypełnia potrzebę w ekosystemie gwiezdnym, znacznie poprawiając wydajność kapitałową, umożliwiając kapitał do naturalnego przepływu do tego, gdziekolwiek Jest najbardziej produktywny. Wykorzystujemy wieżyczki stelarowe do wdrożenia protokołu, który przetwarza transakcje w bezpieczny, wydajny i przejrzysty sposób, utrzymując podstawowe mocne strony gwiezdnego. Fotoblox zapewni firmę budowlaną na Gwiazda z usługą tradycyjnie znajdującą się w Scentralizowane finanse, dalsze wykazanie wartości gwiezdnej i jego pojawiającego się ekosystemu defi. “Fotblole jest pierwszym protoklem Defible zbudowany na Gwiazda Blockchain. Ma na celu dalszy cel globalnego sprawiedliwego dostępu gospodarczego, zapewniając funkcjonalność rynku pieniężnego i stara się poprawić gwiazdę efektywność kapitału i lepkość sieci. Uczestnicy sieci Stellar będą mogli wykorzystać wydajność do pożyczek, pożyczania, a bardziej bez konieczności polegania na scentralizowanych pośrednikach Wraz z celem rozwoju narzędzia do sieci przez wieżyczki stelarowe, Element kontraktowy warstwy-2, który skrypt3 pomógł opracować.

“z FotoLox, Script3 kładzie naprzód energetyzujący wizję defi na Gwiazda” – powiedział Justin Rice, VP ekosystemu w Foundation Sellar Development

“jako aktywnie zaangażowanych uczestników w Ekosystem Gwiezdny, są bardzo w melodii To, co użytkownicy chcieliby zobaczyć dalej. Uruchomienie VisionBlox Beta jest ekscytującym kamieniem milowym. ” Przy samego początku Flowlox był zwycięzcą Funduszu Społecznego Gwiazda. Od tego czasu SCRIPT3 z powodzeniem ukończył rozwój plastellox, podniesiony finansowanie z kapitału JST i wydał dodatkową publiczną wersję BETA. Protokół FotoLOX jest ustawiony na żywo na Mainnet na początku lutego 2022 r.

“Jesteśmy podekscytowani, aby kontynuować rosnące nasze relacje z ekosystemem gwiezdnym, jednocześnie wspierając Budynek Fintech Platformów w sieci” – powiedział Markus Paulson-Luna, CO -Founder i. CEO SCRIPT3.

“Wsparcie i poradnictwo, które otrzymaliśmy od Sellar Ecosystem pozwoliło nam stworzyć rewolucyjne produkty, które ulepszają się na imponujących możliwościach sieci. Defi jest przyszłością finansów i przyczyniając się do pierwszego protokołu Defible zbudowanego na Gwiezdnym, My Uważają drogę dla innych firm do dołączenia do nas w tej podróży. ”

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin