Legendarny trader BTC John Bollinger wydaje uparty oświadczenie Bitcoin przez U.Today

Caeeae2b6c9557a215fb92e085e7da93

Legendarny trader BTC John Bollinger wydaje uparty oświadczenie Bitcoin przez U.Today

© Reuters. Legendarny trader BTC, John Bollinger wydaje uparty oświadczenie Bitcoin

U.Today – Legendarny twórca wskaźnika Bollinger Bands, John Bollinger, zabrał się na platformę społecznościową X (wcześniej znaną jako Twitter), aby stworzyć uparty bitcoin do globalnej kryptowaluty wspólnota.

Jego tweet brzmi optymistycznie, stwierdzając, że oczekuje, że obecny Bitcoin wyprzedał się wkrótce.

Bitcoin Etapy cen upulsowe odwrócenie

W piątek główny na świecie bitcoin kryptowaluty zorganizował imponujący przypływ, dodając 5,52% i wzrósł powyżej poziomu ceny 42 000 USD. Bez względu na to, że Bitcoin spadł do 41 429 USD z dnia na dzień, ale potem nastąpił wzrost, przenosząc BTC do strefy 41 700 USD, gdzie zmienia ręce w momencie tego pisania.

jak dotąd, od wtorku 23 lutego, Bitcoin wydrukował znaczny wzrost o 7,86%, wzrósł z 38 705 USD Poziom cen.

Wcześniej handlowcy i inwestorzy Bitcoin sprzedawali część swoich Bitcoin Holdings po tym, jak Amerykańska Komisja Papierów Waszy Fundusze giełdowe, które śledzą cenę spot bitcoin.

ETF w skali szarości tracą Bitcoin

W wiadomościach o zatwierdzeniu Bitcoin wzrósł powyżej poziomu 42 000 $, ale potem rozbił się nagle, gdy handlowcy zaczęli blokować swoje zyski, a niektórzy sprzedawali się w celu zakupu nowego ETF Bitcoin wydane przez BlackRock (NYSE: BLK), Fidelity, Vaneck, Ark Invest i inne fundusze hedgingowe Wall Street, łącznie 11.

Firmy Te zaczęły nabywać duże ilości bitcoinów za swoje ETF przed zatwierdzeniem i kontynuować to teraz. Jedynym wyjątkiem tutaj jest Grayscale Bitcoin Trust Spot ETF; Teraz, gdy obowiązkowy termin, w którym BTC było zamknięte, klienci Grayscale zaczęli wycofywać swoje bitcoiny z masowego zaufania GBTC, wraz z samą Grayscale sprzedającą ostatnio duże fragmenty bitcoin.

ton bitcoinów wysłanych do Coinbase (NASDAQ: Coin) Instytucjonalny

W ciągu ostatnich 24 godzin, blisko 1 miliarda dolarów amerykańskich o wartości bitcoinów o wartości Coinbase przez kilka anonimowych wielorybów w czterech transakcjach masywnych.

Podobna ilość bitcoinów została wycofana z wyżej wspomnianej platformy w 13 transferach, która zawierała około 1400 BTC każda. Aktywność wielorybów bitcoinów wzrosła, gdy BTC znów zaczęło iść w górę.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w U.Today